Fordanserki

Fordanserki

Fordanserki to młode, często atrakcyjne i piękne dziewczęta, które są zatrudniane przez kluby. Na czym polega ich praca? Mają przez całą noc szaleć na parkiecie i zapraszać do dobrej zabawy pozostałych gości. Muszą dbać o wspaniałą atmosferę na miejscu i zadowolenie klientów. Dlatego ważne, by były przebojowe i otwarte. Często mają dostęp do darmowych drinków i alkoholu, a ochrona klubu zwraca na nie szczególną uwagę. I nie bez powodu.
Bywa, że te dziewczyny przez klientów klubu są mylone z paniami do towarzystwa na jedną noc i przez to są nagabywane. Początkowo to może w nich budzić szok i spore zniesmaczenie. Wiele z nich z czasem zaczyna się do tego przyzwyczajać i całość przyjmują ze śmiechem lub po prostu ignorują niestosowne uwagi. Choć dodatkowa ochrona może się wtedy bardzo przydać.
Bywa też i tak, że fordanserki same czasami zaczynają angażować się w bardziej intymne relacje z klientami. Ale zaznaczmy, że nie jest to jednak od nich wymagane i nie na tym polega ich podstawowe zajęcie.

About