Ministrony

Ministrony

Tutaj wchodzimy już w trochę większy stopień skomplikowania. Zarabianie na ministronach wymaga pewnej wiedzy z zakresu chociażby marketingu. Najogólniej mówiąc ministrona to coś w rodzaju strony internetowej przeznaczonej tylko i wyłącznie do sprzedaży (a ściślej mówiąc przedsprzedaży) danego produktu. Zazwyczaj na ministronie nie ma żadnych innych podstron.

ZOBACZ: Jak usunąć reklamy z Facebooka

Krótko mówiąc typowa ministrona wygląda tak: białe tło, na początku jakiś wielki baner lub napis z nazwą sprzedawanego produktu, później tekst reklamowy, naszpikowany treścią, która ma za zadanie, zaraz po jej przeczytaniu, nakłonić czytającego do kupna reklamowanego produktu.

Zazwyczaj pod takim tekstem znajduje się jeszcze link partnerski do sklepu internetowego oferującego dany produkt (np. ebook czy sprzęt elektroniczny), lub link do strony na której autor ministrony sprzedaje swój własny produkt. Oto link do artykułu który wyjaśni Ci od A do Z na czym polega zarabianie na ministronach. Polecam zainteresowanym.

Można tworzyć także ministrony na których zamiast linków partnerskich będziemy umieszczać reklamy np. Google AdSense. Tego typu strony nazywane są MFA, czyli Made For AdSense (zrobione pod AdSense) tutaj link do kilku konkretów w tym temacie.

About