Sprzedaż na Tablica.pl

Sprzedaż na Tablica.pl

Oto co mówi o swojej stronie jej właściciel:
Tablica.pl to darmowe ogłoszenia z Twojego miasta i okolicy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na Tablica.pl czeka na Ciebie praca, mieszkania, pokoje, samochody używane. Jeśli chcesz coś sprzedać – w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia. Chcesz coś kupić – tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia za darmo i bez zakładania konta.

W założeniu Tablica.pl miała być czymś podobnym do tradycyjnej tablicy korkowej na której ludzie wieszali kiedyś swoje ogłoszenia, by coś sprzedać, zareklamować firmę itp. Obsługa jest banalnie prosta. Dodajesz swoją ofertę, dla osób z Twojego regionu, czekasz na kontakt z ewentualnym kupującym, a po dobiciu targu, przekazujesz osobiście towar. Bez zbędnych formalności, zakładania kont, przelewów itd. Szybko i łatwo.

ZOBACZ: Jak zarabiać na Facebooku?

Jedyną wadą jest to, że platforma ta, jest przeznaczona do handlu lokalnego, na niewielką skalę. Jakość usług i opcji sprzedaży z racji tego jest niższa. Mimo wszystko polecam, bo znacznie łatwiej działa się tutaj niż np. na Allegro. Tutaj nie musimy podawać żadnych danych osobistych, nr konta itd. Na np. Allegro jest to obligatoryjne. Tablica.pl jako platforma do sprzedaży używanych rzeczy nadaje się znakomicie.

Jeżeli interesuje Cię sprzedaż towarów w Internecie i chciałbyś rozwinąć się w tej działalności, to na początek polecam Ci ebooka Jak samodzielnie założyć sklep internetowy autorstwa Witolda Wrotka. Ebook opisuje krok po kroku jak zabrać się za sprzedawanie i zarabianie w sieci. Świetna książka, która pozwoli Ci wejść w rynek e-commerce.

About