Zarabianie na HubPages.com

Zarabianie na HubPages.com

No i dotarliśmy do ostatniego omawianego przez mnie sposobu na dorobienie sobie do pensji. Co to jest w ogóle ten HubPages.com? To strona która, umożliwia zarabianie na reklamach umieszczanych przy pisanych przez nas artykułach. Na jakich reklamach można zarabiać? Oczywiście na wspominanych już przeze mnie reklamach Google AdSense a także na HubPages Ad Program oraz na programach partnerskich Amazon.com.

HubPages dzieli się z nami zyskami z reklam w stosunku 60% (dla nas) 40% (dla nich). Głównym warunkiem jaki musisz spełniać by pisać tam artykuły jest znajomość języka angielskiego (tylko w tym języku można tam publikować wpisy). A o czym można pisać?

Dosłownie o wszystkim (oprócz paru wyjątków, które poznasz w czasie rejestracji na tej stronie). Znasz się na saksofonach i znasz angielski? Napisz użyteczny dla czytelników wpis na HubPages.com i zarabiaj na nim pieniądze! Masz psy i umiesz angielski? Napisz przydatny artykuł na temat np. czesania sierści czy karmienia. Pisałem już o tym ilu ludzie zna angielski? Teraz masz okazję by na tym zarobić!

Opisane przeze mnie powyższe metody są tylko kilkoma z wielu jakie istnieją na dorabianie w domu. Wszystkie te opisane powyżej są sprawdzone przeze mnie osobiście, więc wiem, że da się zarabiać pieniądze, stosując te sposoby. Nie chciałem opisywać innych sposobów, na których się dobrze nie znam.

Te opisane przeze mnie są, przynajmniej w moim przypadku, w 100% skuteczne! Wystarczy 1-2 godziny dziennie by osiągnąć zadowalające efekty. Nie gwarantuję nikomu, że mu się uda. Wszystko zależy od wielu czynników, przede wszystkim od tego co się dzieje na rynku – jaki jest popyt na dane towary/usługi i jaka jest ich podaż.

ZOBACZ: Czy warto zarabiać w polskim Internecie?

Ty możesz także zarabiać w ten sposób! Jeżeli masz jakieś pytanie odnośnie powyższych metod lub masz jakąś ciekawą sugestię na ten temat to napisz to w komentarzu. Z pewnością odpowiem na ciekawe pytania.

Jeżeli interesuje Cię historia prawdziwego sukcesu w zarabianiu w Internecie, odniesionego na rynku amerykańskim, to polecam Ci ebook Fastlane Milionera MJ’a DeMarco.

About